Aktualności sportowe

Zapraszamy na AKTYWNĄ OLEŚNICĘ! To już dziś!

Burmistrz Michał Kołaciński, OKR Atol, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałaniu Narkomanii, Miejska Rada Sportu oraz kluby i stowarzyszenia sportowe działając

Więcej

To i owo na sportowo. Sprawozdaje Mariusz Kiryk.

W ostatnim tygodniu odbyło się sporo wydarzeń sportowych przygotowanych specjalnie dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z relacją. Tekst i zdjęcia: M. Kiryk.

Więcej

Trwają zapisy na XVIII Oleśnicki Rajd Rowerowy

Od 3 kwietnia w sklepie rowerowym przy ul. Sejmowej można zapisywać się na XVIII Oleśnicki Rajd Rowerowy. Wpisowe 15 zł. Start Rajdu: 28 maja o godz. 9.30.

Więcej

"Szerszeni" i "Wilków" krakowskie osiągnięcia

Dwóch debiutantów i dwie "życiówki", czyli kolejna wspólna wycieczka Szerszeni z Lupusami. Tym razem do Krakowa na 16. PZU Cracovia Maraton.

Więcej

OLEŚNICKA ROLKA 2017

Zgodnie z kilkuletnią tradycją Oleśnicki Klub Hokejowy ORŁY Oleśnica zaprasza wszystkich sympatyków (bez względu na wiek, płeć i umiejętności) na Oleśnicką Rolkę.

Więcej

Nauka asekuracji na ściance wspinaczkowej w Atolu

Zapraszamy na bezpłatną naukę asekuracji w ramach akcji BĄDŹ FIT NA WIOSNĘ, która odbędzie się w dniu 30.04.2017 w godzinach 17:00-19:00 na Ścianie Wspinaczkowej OKR ATOL.

Więcej

Startuje program "Bądź FIT na Wiosnę". Są nowości!

Ruszamy z akcją "Bądź FIT na Wiosnę"!

Więcej

Relacja z Finału Dolnośląskiego Drużynowych Biegów Przełajowych

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z wydarzenia, podczas którego gościliśmy uczniów z całego województwa. Autor: Ryszard Kałużny.

Więcej

Pomagamy Michasi i Jasiowi, czyli... wylicytuj sobie burmistrza!

W niedzielne przedpołudnie zapraszamy do Rynku na wspaniałe wydarzenie charytatywne!

Więcej

Oleśnica rządzi w szczypiorniaku

W czwartek 30 marca w Hali Sportowej OKR „ATOL”  w Oleśnicy  rozegrano Finał Międzypowiatowy Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt.

Więcej

Strony


Sport i Turystyka
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP