Atrakcje II Artystycznego Jarmarku Wielkanocnego (aktualizacja)

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na II Artystyczny Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 18 marca.

W godzinach od 10.00 do 20.00 w sali widowiskowej BiFK przy ul. Kochanowskiego 4 na mieszkańców czekać będzie wiele atrakcji: 18 stoisk artystów i rękodzielników, na których będzie można zakupić wielkanocne wieńce, ozdoby świąteczne, zabawki, biżuterie, oleje rzepakowe, miody, świeżo pieczone kołacze, naturalne świece i wiele innych pięknych i unikatowych rzeczy.

Oprócz stoisk artystów i rękodzielników dla mieszkańców przygotowano także program artystyczny: rozstrzygnięcie konkursu Pisanka Wielkanocna (godz. 12.00), warsztaty „Okolicznościowy Wianek Wielkanocny” (godz. 14.00 i 17.00, obowiązują zapisy, na godz. 17.00 są jeszcze miejsca) i teatrzyk dla dzieci „Śpiąca Królewna” (bilety 15 zł, kasa czynna od 14.00 do 16.00).

O 18.30 zapraszamy na koncert wielkanocny w wykonaniu Oleśnickiego Chóru Kameralnego Appassionata i zespołu muzycznego Kościoła Zielonoświątkowego. Wstęp wolny.

Wszystkie szczegóły dotyczące programu artystycznego i stoisk Wystawców dostępne są na stronie www.bifk .info i w wydarzeniu dotyczącym Jarmarku na stronie na Facebook’u „Sala widowiskowa w Oleśnicy”.

Zapraszamy serdecznie!

BiFK


Aktualności
Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP