Menu
E-urząd
E-oświata
E-biblioteka
Biuletyn Informacji Publicznej
Serwis SMS

Spotkanie informacyjne "Fundusze europejskie dla przedsiębiorców". Komunikat

Informujemy o spotkaniu dotyczącym funduszy UE, organizowanym przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) we Wrocławiu. Spotkanie odbędzie się 20 września 2017 r. we Wrocławiu.

Celem spotkania jest prezentacja możliwości wsparcia dla przedsiębiorców z Dolnego Śląska, dostępnych w ramach Funduszy Europejskich 2014-2020. W szczególności omówione zostaną założenia aktualnie ogłoszonego konkursu w ramach działania 1.5 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego (RPO WD), skierowanego do mikroprzedsiębiorców rzemieślników. Przedstawione zostaną także zasady pozyskania dofinansowania na kursy, szkolenia i studia podyplomowe dla pracowników przedsiębiorstw oraz informacje o projekcie „Dolnośląski Bon na Innowacje”.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, w tym mikroprzedsiębiorców-rzemieślników. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Odbędzie się ono 20 września 2017 r. (środa) w godzinach 10.00-13.00 we Wrocławiu w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa przy ul. Walońskiej 3-5  (I piętro, sala konferencyjna nr 122).

Zgłoszenia udziału należy przesyłać drogą mailową na adres pife@dolnyslask.pl.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:  pod numerem 71 776 95 01 lub mailowego:  na adres pife@dolnyslask.pl.

Zdjęcie: 

Strefa Miejska | Kontakt | Mapa Oleśnicy | BIP