• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Festiwal Szekspirowski w Gdańsku z oleśnickim akcentem!

Festiwal Szekspirowski w Gdańsku z oleśnickim akcentem!

19 Listopada 2020

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza do udziału w Festiwalu Szekspirowskim w Gdańsku, który rozpoczyna się 20 listopada i w tym roku jest zorganizowany w całości online. 

Festiwal ma swój oleśnicki akcent - nasza sala widowiskowa MOKiS jest scenerią spektaklu „Po Otellu” w wykonaniu Anny Rakowskiej i Piotra Miszteli. Anna Rakowska od ponad 3 lat prowadzi warsztaty teatralne dla młodzieży przy MOKiS-ie i jest założycielką grupy Teatr Paradoks, która w tym roku przygotowała np. spektakl „Otello online” w formie video-performance.

Festiwal Szekspirowski w Gdańsku to najlepsze szekspirowskie spektakle, najwybitniejsi twórcy teatru z całego świata, sztuka na najwyższym poziomie! Wszystkie wydarzenia można obejrzeć bezpłatnie bez wychodzenia z domu! Wystarczy założyć konto na platformie VOD Festiwalu.
Szczególnie polecamy Wam spektakl „Po Otellu”, który można obejrzeć od 24 do 26 listopada. Spektakl startuje w konkursie SzekspirOFF przy Festiwalu i będzie można na niego głosować!
Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie www.mokis.info.

spektakl

do góry