• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Komunikat Zastępcy Burmistrza

Komunikat Zastępcy Burmistrza

12 Marca 2020

W trosce o bezpieczeństwo oraz zdrowie mieszkańców miasta Oleśnicy, z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz w związku z Komunikatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 11 marca 2020r. informuję o czasowym ograniczeniu od dnia 12 marca br. do dnia 25 marca br. funkcjonowania oleśnickich szkół podstawowych, przedszkoli i żłobków (publicznych, jak i niepublicznych).

W dniach 12-13 marca br. w w/w placówkach nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze. Natomiast w dniach 16-25 marca br. wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do szkół, przedszkoli i żłobków.
Zajęcia dydaktyczne nie będą odbywać się, są zawieszone.

Jednocześnie do czasu odwołania zamknięte dla użytkowników zostały wszystkie obiekty OKR ATOL, Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki, Oleśnicki Dom Spotkań z Historią, Galeria Brama Wrocławska, Oleśnicka Biblioteka, Środowiskowy Dom Samopomocy, świetlica środowiskowa dla dzieci „Bratnia dłoń”, klub młodzieżowy „Mikser”, Dzienny Dom Senior+.

Do czasu odwołania wstrzymuje się wszelkie imprezy kulturalne, sportowe, zgromadzenia, zebrania i zajęcia zaplanowane przez miejskie jednostki organizacyjne.

Apeluję o ograniczenie wizyt interesantów w Urzędzie Miasta Oleśnicy oraz w jednostkach organizacyjnych do niezbędnego minimum. W celu załatwienia wszelkich spraw zalecamy kontakt telefoniczny, elektroniczny lub korespondencyjny.

Pamiętajmy o swoim bezpieczeństwie. Unikajmy miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi, takich jak ośrodki zdrowia, komunikacja publiczna, centra handlowe, restauracje, kluby, itp.

Zastępca Burmistrza Oleśnicy
Edyta Małys - Nieczypor

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2020-03-27 KOMUNIKAT z-cy Burmistrza
ilość pobrań: 496
KOMUNIKAT z-cy Burmistrza 77.61KB zobacz

do góry