• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Obchody 30-lecia Samodzielnego Zespołu Publicznych (..)

Obchody 30-lecia Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Oleśnicy

16 Września 2022

Dziś niezwykle ważny dzień dla Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Oleśnicy! Obchody 30-lecia działalności były piękną okazją do spotkania w sali konferencyjnej Oleśnickiej Biblioteki Publicznej przy ul. Reja! Uroczystość poprowadziła dyrektor SZPZOZ Marioli Aiyegbusi. Gościem honorowym był były dyrektor Stanisław Ptak. Wspominano lata ubiegłe! Nie brakowało powodów do uśmiechu.

 
Burmistrz Jan Bronś składał najlepsze życzenia obecnej dyrektor Marioli Aiyegbusi i całemu zespołowi! Sala była pełna znamienitych gości i wspaniałych pracowników oleśnickich, publicznych placówek :) Były przemówienia, gratulacje i filmy! Nie zabrakło oprawy muzycznej!
 
Nikt nie wyszedł z uroczystości z pustymi rękami, ponieważ urocze hostessy rozdały zebranym okolicznościowe, piękne przypinki! Wyróżnione zostały również pielęgniarki i lekarki, które wytrwale pracują właśnie już 30 lat w szeregach SZPZOZ niosąc pomoc oleśniczanom. W Oleśnicy wiemy, że dobra opieka zdrowotna jest ważnym aspektem życia społecznego! Dołączamy do najlepszych życzeń. 
 
 
do góry