• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Odbudowa nawierzchni po robotach związanych z budową (..)

Odbudowa nawierzchni po robotach związanych z budową sieci gazowej w ulicy Bocznej

11 Maja 2023

W dniach 17-31 maja br. realizowane będą prace związane z odbudową nawierzchni ul. Bocznej. Zgodnie z warunkami SDM, inwestor całego zamierzenia Polska Spółka Gazownictwa po robotach związanych z budową sieci gazowej z przyłączami w ulicy Bocznej wykona odtworzenie nawierzchni w zakresie wymiany warstwy ścieralnej na całej długości gazociągu i szerokości jezdni ul. Bocznej.

Na czas prowadzenia robót zostanie wdrożona zastępcza organizacja ruchu, a planowane prace prowadzone będą przy całkowitym zajęciu jezdni.

W trakcie prowadzenia robót zamknięta zostanie jezdnia ulicy Bocznej. Piesi będą mogli poruszać się po istniejących chodnikach.

W przypadku konieczności korzystania z samochodów w okresie prowadzenia robót drogowych sugerujemy przeparkowanie pojazdów poza obręb budowy. W trakcie wykonywania robót na jezdni przejazd ul. Boczną nie będzie możliwy.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do zmienionej czasowej organizacji ruchu drogowego w obrębie prowadzonych robót.

komunikat

do góry