• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Rusza 2. edycja NIGHT WALK OLEŚNICA 2020! Nie przegap

Rusza 2. edycja NIGHT WALK OLEŚNICA 2020! Nie przegap

11 Grudnia 2020

Rusza NIGHT WALK OLEŚNICA 2020 (2. Edycja) W RAMACH PROJEKTU CENTRUM AKTYWNOŚCI OBYWATELSKIEJ!
W związku z obostrzeniami i wytycznymi związanymi z epidemią COVID-19 druga edycja NOCNEGO SPACERU W OLEŚNICY również musiała zmienić formułę.

Inspirujące spotkania i warsztaty przenoszą się do sieci i…do Waszych domów!
Na kanale Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja w serwisie YouTube w drugiej połowie grudnia będzie opublikowana specjalna PLAYLISTA, na której znajdzie się 5 prezentacji video wraz z poradnikami DIY - ZRÓB TO SAM zachęcającymi mieszkańców do poszukiwania, poznawania i spróbowania nowych pasji.

By pokazać różne możliwości aktywności społecznej i rozwoju osobistego Biblioteka zaprosiła 5 unikatowych partnerów!

By łatwiej zrealizować warsztaty w domu na podstawie gotowych filmików pomysłodawcy przygotują dla Was także specjalne pakiety „tematyczne” z gotowymi materiałami warsztatowymi!!! Pakiety te będą do odbioru w Bibliotece publicznej przy ul. Mikołaja Reja 10 u koordynatora projektu. Dzięki temu nie tylko poznacie nowe możliwości rozwoju, ale przede wszystkim spędzicie miło i twórczo swój wolny czas!

NIGHT WALK 2020 w Oleśnicy odbywa się w ramach projektu: „Centrum Aktywności Obywatelskiej w Długołęce i Oleśnicy” realizowanego przez Fundację Manufaktura Inicjatyw i Fundację Dignum przy współpracy z Oleśnicką Biblioteką Publiczną im. Mikołaja Reja dofinansowanego z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego i Gminy Miasta Oleśnica.
https://biblioteka.olesnica.pl/aktualnosci/index/NIGHT-WALK-OLESNICA-2020-/idn:157

night walk

do góry