• język migowy
 • BIP
Strona główna/Aktualności/XXIII DNI EUROPY 2020 - Recital Justyny Szafran "Nie ma" (..)

XXIII DNI EUROPY 2020 - Recital Justyny Szafran "Nie ma" Osiecka/Satanowski

9 Września 2020

Zapraszamy 12 września o godz. 18.00 na recital Justyny Szafran Osiecka/Satanowski w sali widowiskowej MOKiS, który odbędzie się w ramach tegorocznych XXIII DNI EUROPY 2020.

Bilety w cenie 20 złotych są wyłącznie w sprzedaży internetowej od 1.09.2020 r. poprzez stronę Bilety24.pl. Liczba biletów jest ograniczona do połowy ilości miejsc na sali.

Recital „Nie ma”

22 lata temu w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie miała miejsce premiera wyjątkowego spektaklu pt. "Nie żałuję" w reżyserii Jerzego Satanowskiego. Artystka wystąpiła w nim wówczas u boku Ewy Błaszczyk, Marzeny Trybały, Barbary Dziekan, Marka Richtera, Mirka Czyżykiewicza i Andre Ochodlo.

Recital „Nie ma” to bezpretensjonalna i nieoczywista podróż w przeszłość, dojrzałe spotkanie artystki z twórczością Agnieszki Osieckiej. Podczas koncertu publiczność usłyszy piosenki z płyty "Dziękuję za świat" w nowych aranżacjach Rafała Karasiewicza i Kuby Olejnika.
W programie recitalu znajduje się jeden zupełnie premierowy utwór - mało znany wiersz Agnieszki Osieckiej, do którego muzykę napisał Kuba Olejnik.

Justyna Szafran

Aktorka i piosenkarka, absolwentka poznańskiego Studium Piosenkarskiego i wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Sztuk Wizualnych. Laureatka wszystkich nagród (I Nagrody, Nagrody Publiczności, Nagrody Dziennikarzy) XVII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Szafran zdjęcie

Udział widzów w wydarzeniu jest dopuszczalny pod warunkiem:

 1. Zakrywania ust i nosa przez widzów;
 2. Udostępnienia uczestnikom wydarzenia nie więcej niż połowy liczby miejsc na sali z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami. 
 3. Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy:
  • widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia;
  • widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
  • osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.
 4. Ustawiania kolejek z zachowaniem dystansu zgodnego z aktualnym stanem prawnym (2 m);
 5. Obowiązkowej dezynfekcji dłoni przez uczestników przed wejściem na teren kina;
 6. Opuszczania Sali przez widzów z zachowaniem wymaganego przepisami prawa odstępu (2 m).
do góry