• język migowy
  • BIP
Strona główna/Aktualności/Zobacz na żywo pokaz prawidłowego palenia węglem/drewnem (..)

Zobacz na żywo pokaz prawidłowego palenia węglem/drewnem na oleśnickim rynku

11 Grudnia 2020

W Oleśnicy wiemy też jak ważna jest ochrona środowiska. Czasami jednak potrzebujemy podpowiedzi i sprawdzonych metod, aby żyło się lepiej i zdrowiej, prawda? Dlatego w sobotę prócz Oleśnickiego Jarmarku Wspaniałości czeka na Was jeszcze jedna niespodzianka! Od 9:00 do 13:00 obędzie się tu pokaz prawidłowego palenia węglem/drewnem, za który odpowiedzialny będzie twórca bloga Czyste Ogrzewanie.

Jeśli chcecie, żeby ogrzewanie stało się dużo mniej uciążliwe, zużycie opału spadło nawet o ok. 30% a jednocześnie w domu zrobiło się znacznie cieplej, to koniecznie przyjdźcie! Efektem będzie nie tylko lepsze powietrze w twojej okolicy ale także oszczędność opału i mniej czasu spędzonego w kotłowni.

Czyste Ogrzewanie to przede wszystkim baza wiedzy na temat nowoczesnego, mało emisyjnego spalania węgla i drewna. Tutaj dowiesz się:

  • jak obsługiwać starsze rodzaje kotłów i pieców, aby były jak najmniej uciążliwe dla ciebie i otoczenia
  • jak wygląda spalanie węgla i drewna w nowoczesnych kotłach i piecach - wciąż większość ludzi nie widziała czegoś takiego na oczy.

Zastosowanie tej wiedzy jednocześnie pomaga poradzić sobie z niedogrzaniem domu oraz przyczynia się do poprawy jakości powietrza. Jest to przedsięwzięcie non-profit.

palenie

do góry