• język migowy
 • BIP
Strona główna/Aktualności

Aktualności

 

Znaleziono wiadomości: 1971.

 • Wznowiono przebudowę ul. Kusocińskiego Wznowiono przebudowę ul. Kusocińskiego 2020-05-11

  Wznowiono przebudowę ul. Kusocińskiego

  Prace na ul. Kusocińskiego przerwano jesienią ubiegłego roku ze względu na odrębne warunki gruntowe, w stosunku do pierwotnie stwierdzonych. Aktualnie roboty ponownie ruszyły i powinny zakończyć się do 22 czerwca.

 • Ostrzeżenie meteorologiczne Ostrzeżenie meteorologiczne 2020-05-11

  Ostrzeżenie meteorologiczne

  Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 15 mm do 20 mm, lokalnie do 25 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Miejscami możliwy grad.

 • Elektroniczny odpis aktu Stanu Cywilnego Elektroniczny odpis aktu Stanu Cywilnego 2020-05-11

  Elektroniczny odpis aktu Stanu Cywilnego

  #zostanwdomu i pobierz online

 • Dzień Bibliotekarza i Bibliotek - nagrodzeni bibliotekarze z Oleśnicy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek - nagrodzeni bibliotekarze z Oleśnicy 2020-05-08

  Dzień Bibliotekarza i Bibliotek - nagrodzeni bibliotekarze z Oleśnicy

  13 maja 2020 r. Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja miała być gospodarzem obchodów DOLNOŚLĄSKIEGO DNIA BIBLIOTEKARZA. W związku z pandemią Koronawirusa niestety wydarzenie musiało zostać odwołane. - Jednak Dolnośląski Okręg Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich nie zapomniał o najbardziej zasłużonych bibliotekarzach.

 • VI edycja Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego VI edycja Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020-05-08

  VI edycja Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego

  Informacje dotyczące zgłoszenia zadania, wykazu osób popierających dane zadanie oraz sposobu głosowania dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Oleśnicki Budżet Obywatelski.

 • Kiedy otwarte zostaną miejskie przedszkola i żłobek? Kiedy otwarte zostaną miejskie przedszkola i żłobek? 2020-05-08

  Kiedy otwarte zostaną miejskie przedszkola i żłobek?

  Gmina Miasto Oleśnica podjęła działania w kierunku otwarcia miejskich przedszkoli i Żłobka Miejskiego. Dyrektorzy placówek muszą mieć jednak czas na odpiednie przygotowanie obiektów, dzieci i personelu, tak aby powrót był dla nich bezpieczny.

 • Obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa Obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa 2020-05-08

  Obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa

  Dzisiaj obchodzimy Narodowy Dzień Zwycięstwa. Święto ważne nie tylko dla Polaków, ale i całej Europy. Upamiętnia zakończenie II Wojny Światowej.

 • Książki na kwarantannie Książki na kwarantannie 2020-05-07

  Książki na kwarantannie

  Biblioteka Główna przy ul. M. Reja (na parterze w KLUBIE SENIORA) przygotowała specjalną strefę do zwrotu książek, które następnie zostają odizolowane i są wyłączone z wypożyczania do czasu zakończenia kwarantanny.

 • Odnawiamy oznakowanie poziome na drogach miejskich. Odnawiamy oznakowanie poziome na drogach miejskich. 2020-05-07

  Odnawiamy oznakowanie poziome na drogach miejskich.

  Oznakowanie poziome dróg wymaga wiosennego odmalowania. Sekcja Dróg Miejskich w Oleśnicy zleciła wykonanie właśnie takich prac na drogach w mieście, będących pod jej zarządem. Poprawi to zdecydowanie bezpieczeństwo ruchu drogowego.

 • Stadion lekkoatletyczny, boiska i korty tenisowe OKR ATOL już otwarte. Stadion lekkoatletyczny, boiska i korty tenisowe OKR ATOL już otwarte. 2020-05-07

  Stadion lekkoatletyczny, boiska i korty tenisowe OKR ATOL już otwarte.

  Możliwość korzystania z niektórych obiektów OKR ATOL, to wynik częściowego odmrożenia przez rząd działalności sportowej i rekreacyjnej.

 

do góry