• język migowy
  • BIP
Strona główna/Kalendarium

Kalendarium

terminarz dnia 06.12.2020

Miejsce: Lodowisko OKR Atol
Kategoria: Sport
Data: 2020-12-05 - 2020-12-06
Godzina: 8:00

Otwarte zajęcia na lodowisku "Pozytywny Ślizg":

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia sportowe, które będą trwały od 21.11-27.12.2020r:

-Zajęcia obejmują naukę i doskonalenie jazdy na łyżwach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, możliwość zgłębienia tajników jazdy figurowej, jak również naukę podstaw gry w hokeja na lodzie.

-Zajęcia będą prowadzone każdorazowo przez 3 instruktorów i w podziale na trzy grupy w zależności od stopnia zaawansowania uczestników.

-Ograniczona ilość uczestników - max 50 osób/zajęcia!

-Harmonogram zajęć:
a) 7:30 otwarcie kas i wydawanie wejściówek, wydanie i ubiór sprzętu (łyżwy, kask),
b) 7:50 rozpoczęcie zajęć krótką rozgrzewką przed wejściem na taflę,
c) 8:00 wejście uczestników na taflę, wprowadzenie do zajęć i podział na grupy,
d) 9:30 zejście z tafli lodowiska, zdanie wypożyczonego sprzętu i oddanie wejściówek,
e) 10:00 opuszczenie obiektu.

pozslizg

Kategoria: Kultura
Data: 2020-12-06
Godzina: 15:00

W ramach naszej akcji  KULTURALNE PREZENTY NA ŚWIĘTA zapraszamy Was 6 grudnia do obejrzenia Mikołajkowego spektaklu ELFY TRZY.

"Elfy Trzy" w wykonaniu Teatru Kultureska z Krakowa to wyjątkowy autorski spektakl świąteczny dla dzieci, który oczaruje najmłodszego widza nie tylko ciekawą historią, ale także dzięki znakomicie przygotowanej oprawie kostiumowo-scenograficznej. Na scenie pojawią się roztańczone i rozśpiewane Elfy, które swoimi psotami rozśmieszą dzieci do łez!! Widowisko pełne jest wyjątkowych efektów scenicznych, takich jak ruchome kolorowe światła i efekty specjalne! To autorska historia, która wciągnie najmłodszego widza w dobrą zabawę. Spektakl pełen jest wyjątkowych piosenek, śpiewanych przez aktorów na żywo. Zawiera piękny edukacyjny morał. 

plakat Elfy Trzy

Jak rozpakować nasz prezent?

  • Spektakl będzie dostępny online 6 grudnia od godziny 15.00 do 19.00.

Uwaga! Spektakl trwa 60 minut, więc zacznijcie go oglądać kilka minut przed 19.00!

  • Spektakl obejrzycie klikając w poniższy film.
  • Żeby obejrzeć spektakl na pełnym ekranie kliknijcie w dolnym prawym rogu na napis YouTube, który przeniesie Was do serwisu i tam możecie wybrać opcję widoku pełnego ekranu lub kilknijcie w linka, który przekieruje Was do kanału YouTube.

Obejrzyj spektakl

 

Obejrzyj zwiastun

Fabuła

Elf Edek, Elf Ela i Elf Ewa - to zgrana mikołajowa brygada, której zawsze udaje się przygotować święta na tip top! Biegun północny pęka od prezentów, strojne choinki oświetlają okolicę, a Mikołaj udaję się na odpoczynek przed nocną podróżą dookoła świata… Czy coś może zmącić tę wyjątkową świąteczną atmosferę? Czy w jedną godzinę można zrujnować rok przygotowań? Co by się stało, gdyby Elfy od święta postanowiły napsocić? Oj, niedobrze… Elfne Psoty wróżą kłopoty!

zdjęcie Elfy 3

Miejsce: Lodowisko OKR Atol
Kategoria: Sport
Data: 2020-12-06
Godzina: 16:30

Serdecznie zapraszamy! 

Lodowisko OKR Atol

 

mikołajki

Miejsce: Rynek w Oleśnicy
Kategoria: Kultura
Data: 2020-12-06
Godzina: 9:00

Oleśnickie Stowarzyszenie Twórców Oryginalnych "OSTO" zaprasza 6 grudnia w godz. od 9.00 do 15.00 do oleśnickiego Rynku na kolejne wydarzenie z cyklu "Niedziela z Rękodziełem".

grafika informacyjna

Oleśnickie Stowarzyszenie Twórców Oryginalnych "OSTO" to grupa rękodzielników, rzemieślników i artystów, działająca na terenie Oleśnicy i okolic.

do góry