• język migowy
  • BIP
Strona główna/Kalendarium

Kalendarium

terminarz dnia 03.03.2023

Miejsce: Oleśnicka Biblioteka Publiczna, ul. M. Reja 10/Sala konferencyjna
Kategoria: Biblioteka
Data: 2023-03-03
Godzina: 18:00

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja przypomina o niezwykłym spotkaniu, które już 3 marca odbędzie się w naszej bibliotece.

Druh Biryn Głombski, wieloletni komendant szczepu im. K.K. Baczyńskiego działającego przy oleśnickiej Szkole Podstawowej nr 4, spisał swoje wspomnienia związane z harcerskimi przeżyciami i wydał w formie książki, która dostępna jest do wypożyczania w naszej placówce przy ul. M. Reja 10.

Jeśli mieli Państwo okazję działać w tym szczepie, albo po prostu interesują się, jak funkcjonowało harcerstwo w Oleśnicy w latach 1962-2002, to nie możecie przegapić tego wydarzenia!

Zapraszamy więc na godzinę 18:00 do sali konferencyjnej oleśnickiej biblioteki na spotkanie z druhem Birynem. Będzie to okazja, żeby poznać historię nieistniejącego już szczepu, usłyszeć, co do powiedzenia o samej książce ma jej autor jednocześnie miło wspominając minione czasy oraz co najważniejsze będzie też możliwość zakupu książki wydanej przez ZHP Oleśnica!

W imieniu organizatorów zapraszamy aktualnie działających harcerzy oraz tych, których mundury wiszą już dawno w szafie. Do zobaczenia!

do góry