• język migowy
  • BIP
Strona główna/Kalendarium

Kalendarium

terminarz dnia 05.08.2023

Miejsce: Oleśnicka Biblioteka Publiczna, ul. M. Reja 10/Sala konferencyjna
Kategoria: Biblioteka
Data: 2023-08-05
Godzina: 15:00

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja zaprasza wielbicieli gier planszowych i gier bitewnych na kolejne, wakacyjne spotkanie w ramach „Rejówek w bibliotece”. Widzimy się 5 sierpnia, w sobotę, w sali konferencyjnej biblioteki przy ul. M. Reja 10, by tradycyjnie spędzić wspólnie czas grając w ulubione planszówki!

Podczas wydarzenia zapraszamy Was do zapoznania się z grami dostępnymi do wypożyczania na co dzień w Bibliotece „Pod Sową” i w Bibliotece Pod Pegazem. Zachęcamy także do przynoszenia na „Rejówki” swoich ulubionych tytułów do rozegrania z innymi uczestnikami spotkania.

W sierpniu szykują się również nowości! Zgodnie z zapowiedzią niespodziankę dla miłośników gier i przyrody przygotowało dla Was w sobotę Nadleśnictwo Oleśnica Śląska.

Mamy także w programie coś nowego dla wielbicieli „bitewniaków”! Zapraszamy serdecznie na naukę grania w morską grę bitewną "Bogowie wojny: Togo". Główne zasady gry można poznać w 15 minut, zatem już po kwadransie można cieszyć się dynamiczną i pełną emocji rozgrywką. 

„Bogowie wojny: Togo” to trzecia gra z serii “Bogowie wojny”. Tym razem areną wojny będą rzeki, morza i oceany. Gracze będą mogli dowodzić okrętami pancernymi w bitwie pod Hampton Roads czy pancernikami w bitwie pod Cuszimą. Niczym admirał Togo, obejmą dowodzenie nad eskadrą potężnych jednostek, aby dzięki doskonałemu planowaniu, sprytnym manewrom i celnym salwom artylerii, zatopić flotę przeciwnika. 

Więcej informacji o grze można znaleźć na stronie: http://www.gmboardgames.com/blog/

Zapraszamy o 15.00, gramy do 21.00!

do góry