• język migowy
 • BIP
Strona główna/Urząd/Organizacje pozarządowe

Organizacje pozarządowe

Znaleziono wiadomości: 49.

 • Zadanie publiczne w trybie pozakonkursowym - organizacja na terenie miasta Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Zadanie publiczne w trybie pozakonkursowym - organizacja na terenie miasta Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2021-03-18

  Zadanie publiczne w trybie pozakonkursowym - organizacja na terenie miasta Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych

  Burmistrz Gminy Miasta Oleśnicy zleca realizację zadania publiczengo, polegającego na zorganizowaniu na terenie miasta Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, na podstawie oferty złożonej przez Klub Biegacza Szerszeń Oleśnica.  

 • Tryb pozakonkursowy - organizacja bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet Tryb pozakonkursowy - organizacja bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet 2021-03-09

  Tryb pozakonkursowy - organizacja bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet

  Burmistrz Miasta Oleśnicy zleca realizację zadania publicznego, polegającego na zorganizowaniu bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet, na podstawie oferty złożonej przez Klub Sportowy DOSAN.

 • Tryb pozakonkursowy - organizacja Mistrzostw Polski Kalaki-Taekwondo w Oleśnicy Tryb pozakonkursowy - organizacja Mistrzostw Polski Kalaki-Taekwondo w Oleśnicy 2021-03-09

  Tryb pozakonkursowy - organizacja Mistrzostw Polski Kalaki-Taekwondo w Oleśnicy

  Burmistrz Miasta Oleśnicy zleca realizację zadania publicznego, polegającego na zorganizowaniu w Oleśnicy Mistrzostw Polski Kalaki-Taekwondo, na podstawie oferty złożonej przez Klub Sportowy DOSAN.

 • Realizacja zadań publicznych - wyniki konkursów Realizacja zadań publicznych - wyniki konkursów 2021-01-19

  Realizacja zadań publicznych - wyniki konkursów

  Wyniki otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych w roku 2021 roku ogłoszonych w dniu 19.11.2020 roku przez BUrmistrza Miasta Oleśnica.  

 • Ogłoszenie o konkursie Ogłoszenie o konkursie 2021-01-13

  Ogłoszenie o konkursie

  Burmistrz Miasta Oleśnicy ogłasza konkurs na realizację zadania publicznego pn. "Szkolenie dzieci, młodzieży i dorosłych oraz uczestnictwo w rozgrywkach ligowych - gra w szachy".

 • Ogłoszenie o konkursie - łaźnia i ogrzewalnia dla potrzebujących Ogłoszenie o konkursie - łaźnia i ogrzewalnia dla potrzebujących 2020-11-19

  Ogłoszenie o konkursie - łaźnia i ogrzewalnia dla potrzebujących

  OGŁOSZENIE BURMISTRZA GMINY MIASTA OLEŚNICY z dnia 19.11.2020 r. na "Prowadzenie łaźni i ogrzewalni dla osób potrzebujących, w tym bezdomnych".  

 • Ogłoszenie o konkursie - działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym Ogłoszenie o konkursie - działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym 2020-11-19

  Ogłoszenie o konkursie - działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym

  OGŁOSZENIE BURMISTRZA GMINY MIASTA OLEŚNICY z dnia 19.11.2020 r. w zakresie ochrony zdrowia, kultury i sztuki oraz działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym.  

 • Ogłoszenie o konkursie - upowszechnianie kultury fizycznej Ogłoszenie o konkursie - upowszechnianie kultury fizycznej 2020-11-19

  Ogłoszenie o konkursie - upowszechnianie kultury fizycznej

  OGŁOSZENIE BURMISTRZA GMINY MIASTA OLEŚNICY z dnia 19.11.2020 r. w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

 • Ogłoszenie o konkursie Ogłoszenie o konkursie 2020-11-19

  Ogłoszenie o konkursie

  OGŁOSZENIE BURMISTRZA GMINY MIASTA OLEŚNICY z dnia 19.11.2020 r. na prowadzenie poradni dla rodzin w trudnej sytuacji życiowej oraz na prowadzenie punktu profilaktyczno-konsultacyjnego dla osób z problemem narkomanii.

 • Ogłoszenie o konkursie - w zakresie rozwoju sportu Ogłoszenie o konkursie - w zakresie rozwoju sportu 2020-11-19

  Ogłoszenie o konkursie - w zakresie rozwoju sportu

  OGŁOSZENIE BURMISTRZA GMINY MIASTA OLEŚNICY z dnia 19.11.2020 r. w zakresie rozwoju sportu - szkolenia oraz uczestnictwo klubów sportowych w rozgrywkach ligowych.

do góry