• język migowy
  • BIP

listekUzyskaj wsparcie finansowe w walce o Czyste Powietrze

dziadek

MIEJSKI PROGRAM "OLEŚNICA ZASILANA NATURĄ"

Założeniem programu jest stworzenie jasnych zasad, które pozwolą na uzyskanie przez mieszkańców wsparcia finansowego z budżetu Gminy Miasta Oleśnicy na działania w zakresie walki ze smogiem, zagospodarowania wód opadowych oraz poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych, a także określą działania proekologiczne dla samorządu na lata 2021-2025.

listekDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PROGRAM "CZYSTE POWIETRZE" - ogólnopolski program wsparcia finansowego na wymianę źródeł ciepła

Program dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych oferujący dotację na wymianę źródła ciepła oraz prace związane z termomodernizacją

listekDOWIEDZ SIĘ WIECEJ

program czyste powietrze

listekpunkt konsultacyjny      telefon

Miasto uruchomiło punkt konsultacyjny, w którym mieszkańcy Oleśnicy mogą uzyskać wszelkie informacje o dofinansowaniu przedsięwzięć proekologicznych w ramach miejskiego programu OLEŚNICA ZASILANA NATURĄ i rządowego programu CZYSTE POWIETRZE.

Punkt znajduje się w Ratuszu, na parterze przy wejściu. Jest czynny w dni powszednie, w godzinach 8.00 - 16.00, tel. 534 197 214. Udzielimy informacji, wyjaśnimy wątpliwości i pomożemy.

konsultantka

 zgłoś kopciucha

71 798 21 25 lub na maila

To jest kontakt w Urzędzie Miasta, pod który można zgłosić informację o niedozwolonym spalaniu odpadów w gospodarstwach domowych, firmach, przedsiębiorstwach, itp.

Wydział Geodezji, Gospodarki Gruntami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska zainteresuje się sprawą i podejmie interwencję

 

herb logo czyste powietrze logo logo OZN
do góry